نشست علمی بررسی و نقد کتاب گروه جریان های فکری جهان اسلام

نشست علمی بررسی و نقد کتاب گروه جریان های فکری جهان اسلام


پژوهشکده تاریخ اسلامی و گروه تاریخ سیاسی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی کتاب «از کاوه تا کسروی» تالیف علیرضا ملایی توانی را نقد و بررسی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، پژوهشکده تاریخ اسلامی و گروه تاریخ سیاسی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی سلسله نشست‌های علمی بررسی و نقد کتاب گروه جریان‌های فکر پژوهشکده تاریخ اسلام  را به نقد و بررسی کتاب «از کاوه تا کسروی» تالیف علیرضا ملایی توانی اختصاص داد.

این نشست چهارشنبه ۲۹ دی ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ با حضور محسن بهشتی‌سرشت، سیمین فصیحی و مؤلف کتاب در سالن حکمت پژوهشگاه واقع در بزرگراه کردستان، خیابان دکتر صادق آئینه‌وند (۶۴ غربی) برگزار می‌شود.منبع: خبرگزاری مهر، http://www.mehrnews.com/news/3865675

Print
5477 Rate this article:
No rating

Leave a comment

Name:
Email:
Comment:
Add comment

ادبیات

معارف

دیگر علوم انسانی

ارتباط با ما


چارت سازمانی
نشانی:تهران, خیابان بهارستان , خیابان صفی علی شاه , کوچه درویش , پلاک 6 تلفن: 02177687441
تلفن و تلگرام مسوول ثبت نام کارگاه ها: 09399990190

Bayat.Dr@gmail.com :مدیر سایت

همکاری با ما


هر بزرگواری که تخصصی مرتبط با علوم انسانی شیعی داشته باشد (دانشجوی ارشد به بالا)، پس از مصاحبه‌ای کوتاه می‌تواند نوشته‌هایش را در این سایت منتشر کند و به شرط پرکاری صفحه‌ای شخصی در سایت داشته باشد.

هدف و روش ما


ما هر گونه تعصب و پیش داوری را مانع کار علمی می‌دانیم. نام‌ها و عناوین و نیز اقوال مشهور راه را بر نقد و مطالعۀ علمی ما نمی‌بندد.

ما بهترین راه دفاع از عقیده را کار دقیق و درست علمی می‌دانیم.

دربارۀ ما


گروهی دانشجویی هستیم که دربارۀ ادبیات و فرهنگ شیعی تحقیق می‌کنیم. دامنۀ تحقیق ما تمام علومی است که به نحوی می‌تواند به ادبیات و فرهنگ شیعی کمک کند؛ علومی مثل قرآن و حدیث، تاریخ، کلام، عرفان، فلسفه، هنر و ...

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به به سایت سلیس می باشد.

طراحی شده توسط DnnTeam.com