کارگاه علی (ع) و قرآن

کارگاه علی (ع) و قرآن

کارگاه علی (ع) و قرآن، پاسخی است به نیاز همۀ کسانی که به لحاظ اعتقادی می‌دانند قرآن و اهل بیت، دو یادگار پیامبرند و شأن یکسان دارند؛ اما در رفتار روزمره و واقعی‌شان از سویی تلاش می‌کنند حرمت قرآن کریم را حفظ کنند و حتی مداومت بر قرائت قرآن داشته باشند و از سویی هر چه می‌کنند، قرآن را به اندازۀ کافی جذاب و دلی نمی‌یابند؛ آن طور که با امام حسین (ع) راحت و صمیمی‌اند با قرآن نیستند و ... .

در این کارگاه 6 ساعته، به 19 شیوۀ مختلف ارتباط آیات به اهل بیت (ع) نشان داده می‌شود. نتیجۀ این کارگاه فهم عمیق‌تر و لذت‌بخش‌تر آیات قرآن کریم و هم‌چنین شناخت عمیق‌تر اهل بیت‌ (ع) است.

برای شناخت آیات، از دانش سبک‌شناسی کمک گرفته شده و همین، باعث شده که فهم و انتقال مطلب، سریع و ماندگار اتفاق بیفتد.

توضیحات تکمیلی و مثال‌ها در عکس‌های پیوست موجود است. دیدن و خواندن این تصاویر حدود 7 دقیقه وقت می‌گیرد؛ اما همین 7 دقیقه ممکن است فهم دینی و نوع دین‌داری شما را تعالی ببخشد. لطفا هر 14 عکس‌ را ببینید.

مشاهدۀ عکس‌ها در کانال تلگرام:

https://t.me/salis110ir/1002

لینک گروه تلگرامی کارگاه‌های سلیس:

https://t.me/salis110kargah

 

Print
5913 Rate this article:
5/0

Leave a comment

Name:
Email:
Comment:
Add comment

ادبیات

معارف

علوم وابسته

دیگر علوم انسانی

ارتباط با ما


نشانی:تهران. خ آزادی. خ کارون. پ644. زنگ5
تلفن و تلگرام مسوول ثبت نام کارگاه ها: 110 1398 0920

Bayat.Dr@gmail.com :مدیر سایت

همکاری با ما


هر بزرگواری که تخصصی مرتبط با علوم انسانی شیعی داشته باشد (دانشجوی ارشد به بالا)، پس از مصاحبه‌ای کوتاه می‌تواند نوشته‌هایش را در این سایت منتشر کند و به شرط پرکاری صفحه‌ای شخصی در سایت داشته باشد.

هدف و روش ما


ما هر گونه تعصب و پیش داوری را مانع کار علمی می‌دانیم. نام‌ها و عناوین و نیز اقوال مشهور راه را بر نقد و مطالعۀ علمی ما نمی‌بندد.

ما بهترین راه دفاع از عقیده را کار دقیق و درست علمی می‌دانیم.

دربارۀ ما


گروهی دانشجویی هستیم که دربارۀ ادبیات و فرهنگ شیعی تحقیق می‌کنیم. دامنۀ تحقیق ما تمام علومی است که به نحوی می‌تواند به ادبیات و فرهنگ شیعی کمک کند؛ علومی مثل قرآن و حدیث، تاریخ، کلام، عرفان، فلسفه، هنر و ...

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به به سایت سلیس می باشد.

طراحی شده توسط DnnTeam.com