تعداد بازدید: 737 تعداد نظرات ارسالی: 0
سالگرد شمسی عید غدیر

دروس آزاد دانشگاه ییل

دروس آزاد دانشگاه Yale  

دانشگاه پر اعتبار ییل، بخش عظیمی از دروس خود را به صورت  ویدیو و فایل های صوتی در اختیار همگان قرار داده است. خوانندگان علاقمند می توانند در این دروس از  موضوع های تخصصی در علوم  دقیقه همچون ریاضیات و فیزیک تا رشته های مهندسی و  علوم انسانی در همه شاخه های آن بهره مند شوند. اغلب  دروس در آن واحد هم به صورت تصویری، هم صوتی و هم متن وجود دارد. بنابراین  مراجعه و استفاده از این دروس  کمک بسیار بزرگی به زبان انگلیسی افراد نیز به شمار می رود. استفاده از این دروس و نشستن در پای کرسی بزرگترین و مشهورترین اساتید جهان در حوزه های مختلف کاملا رایگان و نامحدود است.

http://oyc.yale.edu

Print
30528 Rate this article:
2/5

Leave a comment

Name:
Email:
Comment:
Add comment

ادبیات

معارف

علوم وابسته

دیگر علوم انسانی

ارتباط با ما


نشانی:تهران. خ آزادی. خ کارون. پ644. زنگ5
تلفن و تلگرام مسوول ثبت نام کارگاه ها: 110 1398 0920

Bayat.Dr@gmail.com :مدیر سایت

همکاری با ما


هر بزرگواری که تخصصی مرتبط با علوم انسانی شیعی داشته باشد (دانشجوی ارشد به بالا)، پس از مصاحبه‌ای کوتاه می‌تواند نوشته‌هایش را در این سایت منتشر کند و به شرط پرکاری صفحه‌ای شخصی در سایت داشته باشد.

هدف و روش ما


ما هر گونه تعصب و پیش داوری را مانع کار علمی می‌دانیم. نام‌ها و عناوین و نیز اقوال مشهور راه را بر نقد و مطالعۀ علمی ما نمی‌بندد.

ما بهترین راه دفاع از عقیده را کار دقیق و درست علمی می‌دانیم.

دربارۀ ما


گروهی دانشجویی هستیم که دربارۀ ادبیات و فرهنگ شیعی تحقیق می‌کنیم. دامنۀ تحقیق ما تمام علومی است که به نحوی می‌تواند به ادبیات و فرهنگ شیعی کمک کند؛ علومی مثل قرآن و حدیث، تاریخ، کلام، عرفان، فلسفه، هنر و ...

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به به سایت سلیس می باشد.

طراحی شده توسط DnnTeam.com